Kalender

Viimased uudised

Seoses Põltsamaa piirkonna ettevõtjate esindaja juhatusest tagasiastumisega ja vajadusega valida juhatusse uus liige, toimub Põltsamaa piirkonna liikmete koosolek 25.mail algusega kell 14.30 Kuningamäe Kardikeskuses (aadress: Kardiraja, Kuningamäe küla, Põltsamaa vald).

Eeskätt toiduvaldkonna ettevõtjatele suunatud õppereisi eesmärk on tutvustada, milliseid valdkondlikke arenguvõimalusi pakub Viljandimaa. Külastame Kesk-Eesti ettevõtlusinkubaatorit, mis on asutatud Viljandi-, Järva- ja Jõgevamaa arenduskeskuste poolt, et tugida nii alustavaid kui juba tegutsevaid ettevõtjaid ning Polli aiandusuuringute keskust. Vaatame ka, mida pakuvad piirkonna toidutootjad.

Anname teada kohaliku tegevusrühma toetuse taotluse esitamise kavatsusest Jõgevamaa Koostöökoja tegevuspiirkonna kohaliku arengu strateegia 2023-2027 ja selle rakendamise juhtimiseks, seireks, hindamiseks ning sidusrühmade vahelise teabevahetuse hõlbustamiseks.

LINC (LEADER Inspired Network Community) on nagu Euroopa LEADER-akadeemia, mis ühendab kogukondade kogemusi kogu Euroopa Liidus ja kaugemal. 2023. aastal võõrustab LINC konverentsi Itaalia.