Ürituste kokkuvõtted

Ettevõtlusnädal Jõgevamaal: maaettevõtluse päev – „Väiketootjate võimalused tulevases kompetentsikeskuses“ 6.10.2016

11. oktoober 2016

Eesti Taimekasvatuse Instituudis toimunud maaettevõtluse päevale, mis oli ühtlasi ka toidutootjatele mõeldud kolmest koolituspäevast koosneva tsükli esimene osa, olid oodatud ettevõtjad ja huvilised, kes tegelevad põllusaaduste kasvatamise ja erinevate toodete valmistamisega, samuti toitlustusega seotud inimesed tutvumaks Jõgeval aretatud sortide ning nende kasutusvõimalustega. Ettekandepäeva eesmärk oli teadvustada ja julgustada kasutama rohkem meile iseloomulikke ning siinsetesse tingimustesse sobivaid uusi toidutaimi, samuti juhtida tähelepanu tervislikule toitumisele. Siret Saarsalu loeng lähtus nii toidutootja kui tarbija vaatepunktist.

Elu läbi Urmas Tartese fotosilma

11. oktoober 2016

13.-14. septembril said Jõgevamaa kolme piirkonna põhikoolide noored osaleda põneval loengul, kus fotograaf ja putukateadlane Urmas Tartes tutvustas noortele oma maailma. Koolitustel osales kokku üle 150 noore.

Jõgevamaa Koostöökoja seminar ja üldkoosolek

30. september 2016

Jõgevamaa Koostöökoja seminar ja II üldkoosolek toimusid 27.09.2016 Pajusi rahvamajas. Seminaril tutvustati Jõgevamaa Koostöökoja koostööprojekte Elu kahe maailma piiril II ja Peipsimaa ühisturundamine. Lisaks räägiti Koostöökoja kohaliku toidu teema arendustegevustest koostöös PATEE programmiga.

 

Makedoonia delegatsiooni õppereis Jõgevamaale

25. september 2016

Makedoonia makseagentuuri ametnikele tutvustati Kamari haridusseltsis Jõgevamaa Koostöökoja ja maakonna ettevõtjate tegemisi:

Jõgevamaa toit Paunvere laadal

23. september 2016

17.septembril 2016 toimus Palamusel 19. Suur Paunvere väljanäitus ja laat. Jõgevamaa Koostöökoja ühise katuse all oli kuue erineva ettevõtja kaupa.

Taotlejate infopäevad

29. jaanuar 2016