Sündmuste kalender, mai 2023

30
mai

Eeskätt toiduvaldkonna ettevõtjatele suunatud õppereisi eesmärk on tutvustada, milliseid valdkondlikke arenguvõimalusi pakub Viljandimaa. Külastame Kesk-Eesti ettevõtlusinkubaatorit, mis on asutatud Viljandi-, Järva- ja Jõgevamaa arenduskeskuste poolt, et tugida nii alustavaid kui juba tegutsevaid ettevõtjaid ning Polli aiandusuuringute keskust. Vaatame ka, mida pakuvad piirkonna toidutootjad.

Lisainfo: Ülle Jukk, tel 5305 6322, ylle@jogevamaa.com

 

Õppereisi toetab Euroopa Regionaalarengu Fondist prioriteetse suuna 5 „Väikese ja keskmise suurusega ettevõtete ja piirkondliku ettevõtluse arendamine" meetme „Piirkondade konkurentsivõime tugevdamine" tegevuse  5.4.2. „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks" projekt "Jõgeva maakonna tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamine" 2020-2023"  ja Leader-meede.

Õppereisil osalejatele arvestatakse vähese tähtsusega abi (VTA). Kui ettevõttel vaba VTA jääki pole, tuleb õppereisi eest tasuda täismahus. Oma VTA jääki saab vaadata siit – http://www.fin.ee/riigiabi

Õppereisi kava pani kokku  Jaanika Toome, MTÜ Kire Avastaja

09
juul

Sisevete festivali Peipsi Järvefestival toimub 9.-16. juuli 2023.

Järvefestivalil saab tutvuda Peipsimaa eluolu, traditsioonide ja maitsetega. Samuti on võimalus laevatada erinevate veesõidukitega, osaleda põnevates töötubades ning nautida kontserte ja kultuuriprogrammi. Ootame kõiki osalema ka oma veesõidukiga, jalgsi jne.